Domžale še naprej odlično

Domžalčani nadaljujejo dobre predstave v prvi nogometni ligi. Pred nogometaši so četrtfinalni boji za Pokal Pivovarna Union.

Domžale – V tridesetem kolu prve lige so nogometaši Domžal na domačem igrišču s 3 : 1 ugnali aktualne prvake iz Celja. Goste je v vodstvo popeljal Dangubić, a je v 45. minuti po podaji Ibričića z glavo za izenačenje zadel Vuklišević. Manj kot deset minut kasneje so Domžalčani povedli z golom Kolobarića, končni izid pa je po prekršku nad Kolobarićem v 11-metrskem prostoru z bele točke postavil Ibričić. V soboto nogometaše Domžal čaka gostovanje v Sežani.

Še pred nadaljevanjem prve nogometne lige pa bodo danes in jutri potekali četrtfinalni dvoboji v Pokalu Pivovarna Union. Domžalčani se bodo na domačem igrišču srečali z Mariborčani, ki se jim bodo na stadionu ob Kamniški Bistrici poskušali oddolžiti za zadnji poraz v Ljudskem vrtu. Tekma bo ob 17.30.

Med gorenjskimi predstavniki četrtfinalistov je tudi vodilni klub v drugi ligi Calcer Radomlje. Ob 15. uri bodo gostovali pri Celju. V sredo pa bosta zadnja polfinalista dali tekmi med Dravo Ptuj in Koprom ter Nafto 1903 in ljub­ljansko Olimpijo.

Zanimivosti / ponedeljek, 16. april 2007 / 07:00