Marta je izpadla tik pred finalom. / Foto: Planet TV

Jeseni prihaja Bar

V drugi sezoni šova The Biggest Loser Slovenija je zmagala ženska. Na Planet TV že napovedujejo novo sezono šova Bar, v Kranju pa se je ustavila karavana s Pop TV, ki išče prihodnje talente. Pred časom pa je v javnost prišla novica, da se na male zaslone vrača še Kmetija.

Letošnja izkušnja v šovu Kmetija naj bi obljubljala moderno kmečko življenje vključno z vsem udobjem in sodobnim orodjem. Seveda pa zato preizkušnja ne bo nič lažja. Rekrutiranje za nove kmete se je začelo, prijave so odprte.

V drugi sezoni šova The Biggest Loser Slovenija, ki smo ga spremljali na Planet TV, je tokrat zmagala tekmovalka. Klara Hrovat Vidmar je shujšala za 42,7 kilograma oziroma 36,94 odstotka svoje prvotne teže, kar je odtehtalo. Prejela je tudi denarno nagrado v vrednosti 43 tisoč evrov – tisočaka za vsak izgubljeni kilogram. Ob prihodu v šov je Klara tehtala 115,6 kilograma, danes pa jih ima 72,9.

Za zmago se se poleg Klare borili še Željko Živković, Maja Drolc Begović, Edo Mesič in Blaž Hudelja. Publika je izglasovala tudi svojega zmagovalca, ki je letos postal Edo.

Gorenjci smo sicer imeli v šovu močno predstavništvo, tik pred finalom pa je izpadla še zadnja gorenjska tekmovalka Marta Kepic z Jesenic. Je pa ob koncu šova letošnji voditelj Marko Potrč že najavil, da se jeseni na Planet TV vrača resničnostni šov Bar in prijave za glasen in zabaven šov so tudi že odprte.

Da pa je bera polna, so na Pop TV poleg Kmetije napovedali še novo (že sedmo) sezono šova Slovenija ima talent. Karavana je na poti, predizbori so se začeli. Kranj so obiskali konec tedna, naslednji konec tedna pa pridejo na vrsto še Maribor, Koper, Ljubljana in Novo mesto. Tudi v novi sezoni bodo talente pod drobnogled vzeli programski direktor Branko Čakarmiš, priznana baletna solistka SNG Opera in balet Ljubljana Ana Klašnja, televizijski voditelj, igralec in komik Lado Bizovičar ter profesorica glasbe in pevka Marjetka Vovk. V kranjskem Cha Cha Cha Plesnem centru Gorenjske so strokovno komisijo na sobotnem predizboru sestavljale Minka Kladnik, Jasmina Lozej in Maja Bitenc. Vrata so se odprla ob desetih zjutraj, zaprla pozno popoldne, a v času našega jutranjega obiska kaj veliko talentov nismo dočakali. Verjetno je temu botrovalo tudi vreme, saj glede na nevihtne popoldneve, ki so zadnje čase stalnica, ljudje – če so prosti – pač izkoristijo lepe dopoldneve.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kronika / sobota, 22. junij 2024 / 18:32

Krasijo jih pogum, volja, vztrajnost ...

Minuli konec tedna je na območju Bleda in Bohinja vnovič potekal Pohod razuma, volje in moči – Brajnikov memorial. Tekmovanje je leta 1993 prvič organiziral gorenjski policist in gorski reševalec Mitj...

Objavljeno na isti dan


Gorenjska / torek, 28. april 2009 / 07:00

V Sloveniji virusa (še) ni

Znaki virusa prašičje gripe so podobni običajni sezonski gripi. Zdravila Tamiflu, ki omili potek bolezni, je v Sloveniji dovolj, zagotavljajo strokovnjaki. Svetovna zdravstvena organizacija je danes r...

Gospodarstvo / torek, 28. april 2009 / 07:00

Za člana uprave prek 60 prijav

Ali se Skimarju obetajo boljši časi, Stojan Nikolić, predsednik nadzornega sveta, ne ve.

Kranj / torek, 28. april 2009 / 07:00

Kriza tudi čas za nove priložnosti

Za mesto v evropskem parlamentu se bo znova potegovala tudi Ljudmila Novak, članica skupine Evropske ljudske stranke in Evropskih demokratov.

Cerklje na Gorenjskem / torek, 28. april 2009 / 07:00

Krvavec med najboljšimi evropskimi smučišči

Krvavec - Smučišči Krvavec in Golte sta prejšnji teden prejeli mednarodno priznanje skiarea test, ki ga podeljuje mednarodna komisija, sestavljena iz 220 anonimnih strokovnih oce...

Prosti čas / torek, 28. april 2009 / 07:00

Najprej našim puncam za ples

Skupina Orlek, pravi unikat med slovenskimi rock bandi, letos praznuje 20 let obstoja.