Zmaga Domžal, remi Triglava

Kranj – Nogometaši v prvi slovenski nogometni ligi Telekom so konec tedna odigrali tekme 24. kroga. Nogometaši Triglava so v nedeljo gostili Gorico. Prvi polčas se je končal brez zadetka, po šestih minutah igre v drugem polčasu pa je domače v vodstvo popeljal Rok Elsner, ki je izkoristil podajo Vlada Šmita iz kota. V 74. minuti so Novogoričani izid izenačili na 1 : 1, kar je bil tudi končni rezultat. Kranjčani na lestvici ostajajo na predzadnjem, devetem mestu. Domžalčani še naprej kažejo dobro formo. Na tekmi z Aluminijem so povsem prevladali in prišli že do svoje osme zaporedne zmage, s katero so se na zgolj pet točk približali drugouvrščenemu Mariboru. Končni rezultat je bil 6 : 1 (1 : 0). Tekme 25. kroga bodo 30. in 31. marca. Tekmo 19. kroga v drugi nogometni ligi so v Ljubljani odigrali nogometaši Ilirije 1911 in Zarice Kranj. Boljši so bili domačini in zmagali z 2 : 1. Aktivni so znova tudi nogometaši v tretji SNL center. Rezultati gorenjskih predstavnikov: Tinex Šenčur – Zagorje 2 : 0, Sava Kranj – Ivančna Gorica 2 : 4, Rudar Trbovlje – Komenda 1 : 2, Šobec Lesce – Brinje Grosuplje 0 : 5 in Kolpa – Bohinj 0 : 2.

Slovenija / petek, 4. julij 2008 / 07:00