V Triglavu predlagajo dividendo dva evra in pol

Kranj – Nadzorni svet in uprava Zavarovalnice Triglav bosta skupščini delničarjev predlagala, da bi 56,8 milijona evrov bilančnega dobička namenili za izplačilo dividend. Če bodo na skupščini takšen predlog potrdili, bodo imetniki delnic prejeli 2,5 evra bruto dividende na delnico. Zavarovalnica bo glede upravičenosti do dividende in izplačila upoštevala nova pravila klirinško depotne družbe (KDD), delničarji pa se bodo o tem lahko natančneje seznanili v obvestilu za sklic skupščine.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kranjska Gora / torek, 4. avgust 2015 / 20:15

Grizli in Kosovir prižgala kopo

V petek zvečer so prižgali oglarsko kopo na kopišču v Gozdu - Martuljku. Gorela bo kakih štirinajst dni, vsak večer pa ob njej potekajo zanimive delavnice in igre.

Objavljeno na isti dan


Zanimivosti / torek, 29. december 2009 / 07:00

Petrove jaslice tokrat drugačne

Na Povljah nad Trstenikom Romjev Peter že devet let postavlja jaslice na prostem.

Slovenija / torek, 29. december 2009 / 07:00

Počastili dan samostojnosti in enotnosti

Dan samostojnosti in enotnosti je eden najpomembnejših praznikov naše države. Na osrednji državni proslavi slavnostni govornik predsednik vlade Borut Pahor.

Kranj / torek, 29. december 2009 / 07:00

Kje parkirati in za kakšno ceno?

To se v zadnjih mesecih sprašujejo prebivalci Župančičeve ulice v Kranju, ki so zaradi uvedbe plačljivih parkirišč ostali brez možnosti brezplačnega parkiranja.

Šport / torek, 29. december 2009 / 07:00

Hitri Jerman razveselil z zmago

Tržičan Andrej Jerman je na zadnji tekmi svetovnega pokala alpskih smučarjev v tem koledarskem letu sebe in številne navijače razveselil z zmago na smuku v Bormiu.

Gospodarstvo / torek, 29. december 2009 / 07:00

Sv. Štefan požegnal živino

Tradicijo blagoslova živine na štefanovo oživljajo v številnih gorenjskih krajih. Na Križu pri Komendi hranijo votivne figurice konj, stare tristo let.