Rene Šantić / Foto: Ana Kovač (arhiv Planet TV)

Uspeti želi v fitnes industriji

Po izpadu iz šova Bar se bo postavni 27-letni Kamničan Rene Šantić skušal uveljaviti v fitnes industriji.

Kaj je bila prva stvar, ki ste jo naredili po odhodu iz Bara?

»Vzel sem telefon in šel na Facebook.«

In kaj ste ugotovili?

»Da je poln sporočil in prošenj za prijateljstvo. Na Facebooku se ves čas kaj dogaja. Prva dva dneva sem gotovo porabil po štiri do pet ur, da sem vse pregledal in odgovoril.«

Čeprav ste med vsemi barovci na Facebooku imeli največ 'všečkov', ste v soboto izpadli iz šova. Vas je takšen razplet presenetil?

»Ne, vedel sem, da je Emi verjetno trenutno najmočnejši konkurent na vročem stolu. Bil sem pa razočaran, da sem se sploh znašel na njem.«

Ste Damjanu zamerili to odločitev?

»Ne vem, zakaj bi mu. To je igra in vsak slej ko prej pride do tega. Tudi sicer do nobenega sotekmovalca ne gojim zamer.«

Tudi do Emija ne?

»Sploh ne. Emi je zelo iskren.«

Torej boste s sotekmovalci ohranili stike?

»Z Danijelom sva bila že zunaj, z Evo se bova verjetno dobila prihodnji teden. Tudi z ostalimi se bom verjetno srečal, ko bodo izpadli iz šova.«

Kdo bi si po vašem najbolj zaslužil zmago?

»Na to pa ne morem konkretno odgovoriti, ker imam več favoritov, vsaj štiri.«

V šovu ste našli tudi simpatijo, Suzano. Jo zelo pogrešate?

»Moji dnevi so trenutno zelo natrpani, tako da niti nimam časa razmišljati o tem. Sicer pa se bomo še videli na končni zabavi vseh barovcev.«

Morda danes kaj v zvezi s šovom obžalujete? Bi kaj naredili drugače?

»Mislim, da ne. Če bi šel še enkrat v šov, bi mogoče kaj spremenil. A kar je bilo, je bilo …«

Bi se še enkrat prijavili v šov?

»Ja, v isti šov z istimi ljudmi. O prijavi na kakšen drug šov pa za zdaj ne razmišljam. Nikoli pa ne reci nikoli ...«

Že na začetku ste povedali, da ste v šov prišli po 50 tisoč evrov. Znano je, da sta z mamo v nezavidljivem gmotnem položaju, da ste izgubili zaposlitev. Vam je mogoče prepoznavnost že prinesla kakšno ponudbo za delo?

»Dobil sem nekaj ponudb za reklamiranje proteinov na Facebooku, kakšne ponudbe za delo pa še ni bilo.«

Kakšno delo si želite?

»Najbolj si želim uspeti v fitnes industriji, bi se pa mogoče vrnil tudi v gostinstvo.«

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Gospodarstvo / nedelja, 26. junij 2016 / 10:35

Srečanje pridelovalcev žit

Žabnica – Kmetijsko gozdarski zavod Kranj bo v torek, 28. junija, ob pol desetih dopoldne pripravil v Ledinah na Žabniškem polju srečanje pridelovalcev žit. Marija Kalan iz zavoda bo predstavila le...

Objavljeno na isti dan


Zanimivosti / ponedeljek, 4. december 2017 / 19:53

Čebela, ki ne piči

V Čebelarskem muzeju v Radovljici ta čas ni videti pravih, živih čebel, a je v bogati muzejski zbirki kljub temu na ogled marsikaj zanimivega. Posebno najmlajši radi »gledajo« tudi z rokami, zato s...

GG Plus / ponedeljek, 4. december 2017 / 19:50

Solidarnost, ne dobrodelnost

V Infocentru Triglavska roža Bled so predvajali dokumentarni film Route to connect (Pot povezovanja), ki prikazuje potovanje skupine umetnikov po balkanski begunski poti, a v obratni smeri.

GG Plus / ponedeljek, 4. december 2017 / 19:50

Kuga se vrača

Ta nevarna nalezljiva bolezen še vedno ogroža zlasti nerazviti svet.

Gospodarstvo / ponedeljek, 4. december 2017 / 19:49

V mehanični delavnici od malega

Na letošnjem tekmovanju Mehanik leta je zmagal Robert Eržen, ki na Grencu pri Škofji Loki vodi lasten avtoservis. Zmaga mu pomeni osebno potrditev, da gre v pravo smer.

Gospodarstvo / ponedeljek, 4. december 2017 / 19:48

Se smrekov lubadar vendarle umirja?

Po podatkih Zavoda za gozdove Slovenije se je letos količina od lubadarja napadenih dreves v primerjavi z lani povečala le na blejskem in slovenjegraškem gozdnogospodarskem območju, povsod drugje pa s...