Loka pleše za dober namen

Škofja Loka – Po lani uspelem prvem dobrodelnem plesu, ki so ga organizatorji pripravili v spomin na nekdanje gimnazijske plese v TVD Partizan, je prvo decembrsko soboto čas za drugo prireditev Loka pleše. Tudi letos bo potekala v Kristalni dvorani, vstopnine ne bo, prostovoljni prispevki pa bodo tudi tokrat namenjeni za gimnazijski sklad GAUDEAMUS. Znova se bo moč zavrteti po taktih skupine OF, prireditev se bo začela ob 20.30. Ples je seveda namenjen vsem Ločanom in gostom, ne zgolj nekdanjim gimnazijcem.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Mularija / sreda, 24. junij 2009 / 07:00

Šestnajst učencev, pol tone pločevink

Na medšolskem tekmovanju v zbiranju odpadnih pločevink so bili najbolj uspešni učenci iz Podblice, Lipnice in Ribnega.

Objavljeno na isti dan


Splošno / sreda, 26. september 2007 / 07:00

Dnevi groze v Železnikih

"Poskusila sem zadelati vrata trgovine, nakar sem opazila svoj avto, ki ga je voda že nesla po cesti proti cerkvi. Hitro se napotim po torbico v skladišče, pa nisem več mogla odpreti vrat. Ničesar nis...

Škofja Loka / sreda, 26. september 2007 / 07:00

Podlubnik znova pod vodo

Šolski center Podlubnik, dvorana in dijaški dom je po nekaj letih znova zalila deroča Sora.

Železniki / sreda, 26. september 2007 / 07:00

Železniki morajo preživeti

Župan Mihael Prevc upa, da zaradi pogostih naravnih nesreč prebivalci ne bodo začeli zapuščati kraja, zato je treba poskrbeti za njihovo varnost.

Šenčur / sreda, 26. september 2007 / 07:00

Srečanje, da se otroci ne bi zaljubljali med seboj

Na sončno, prvo septembrsko soboto so se pod Tavčarjevim kozolcem zbrali in spoznavali člani rodbine Andrejon.

Gorenja vas-Poljane / sreda, 26. september 2007 / 07:00

Oktet ogrel duše in srca

Nastop Slovenskega okteta lepo zaključil prireditve ob zaključku obnove cerkve sv. Urbana.