Družinski dan v kinematografih Cineplexx!
Družinska zabava v kinematografih Cineplexx se nadaljuje z bogatim filmskim in zabavnim programom za starše in najmlajše!
Družinski dan in najboljša zabava za najmlajše bo v nedeljo, 17. novembra 2013, v vseh kinematografih Cineplexx po Sloveniji (Kranj, Celje, Maribor, Koper, Novo mesto in Murska Sobota).
Za novembrski družinski dan je Cineplexx med 13.30 in 17. uro pripravil zabavno druženje z otroškimi animacijskimi delavnicami, ob tem pa se bodo otroci lahko tudi sladkali z bonboni Haribo Zlati medo in sokovi Rauch Yippy.
Na kino sporedu bodo trije v slovenščino sinhronizirani filmi, in sicer Khumba, Jaz, baraba 2 ter Jelenček Niko 2. Vstopnice za ogled omenjenih filmov bodo na ta dan v prodaji po ceni 4 EUR, za ogled filmov Khumba in Jaz, baraba 2 v 3D tehnologiji pa po ceni 5,50 EUR.
Nove filmske avanture lahko doživite v šestih kinematografih Cineplexx po Sloveniji. Z vrhunskim zvokom in ostro sliko je doživetje res popolno!