Stanleyjev pokal na ogled v petek
Anže Kopitar jutri na Bledu pripravlja dobrodelni turnir v golfu, sloviti Stanleyjev pokal pa bomo na Gorenjskem lahko občudovali prihodnji petek, ko bo na ogled na Hrušici.
Bled, Hrušica - Dober teden dni po prihodu domov na Gorenjsko ima naš najboljši hokejist Anže Kopitar, ki je z ekipo Los Angeles Kings osvojil letošnji Stanleyjev pokal, polne roke dela, saj skupaj z Zavarovalnico Triglav pripravlja dobrodelni turnir. Na golfskem igrišču na Bledu bo potekal jutri, v soboto, Anžetu pa se bodo, podobno kot lani, pridružili številni športniki in trenerji. Tako so med povabljenci tudi Jan Muršak, Justin Williams, Marko Milič, Goran Dragič, Jure Košir, Uroš Zorman in Srečko Katanec, zbrani denar pa bodo namenili otrokom. Ob turnirju bo Anže na novinarski konferenci obudil tudi spomine na pravkar minulo sezono in občutke, ko je dvignil Stanleyjev pokal.
Stanleyjev pokal pa bomo kmalu lahko občudovali tudi v Sloveniji oziroma na Gorenjskem, saj k nam prihaja že prihodnji konec tedna. Anže Kopitar bo pokal navijačem pokazal v petek, 6. julija, na Hrušici. Prireditev »na Placu« se bo začela ob 16. uri, ob spremljevalnem programu pa naj bi Stanleyjev pokal videli ob 18. uri, ko ga bo Anže še enkrat dvignil pred domačim občinstvom.



Zgornja Gorenjska
Kranjska Gora
Jesenice
Žirovnica
Radovljica
Bled
Gorje
Bohinj
Osrednja Gorenjska
Tržič
Naklo
Kranj
Preddvor
Jezersko
Šenčur
Cerklje na Gorenjskem
Južna Gorenjska
Železniki
Žiri
Gorenja vas-Poljane
Škofja Loka
Medvode
Vodice
Vzhodna Gorenjska
Komenda
Kamnik
Mengeš
Trzin
Domžale
Moravče
Lukovica
Karavanke

