Drsališče le še do nedelje

Kamnik - Drsališče, ki je bilo od začetka decembra urejeno na Glavnem trgu in je vseskozi privabljalo številne drsalce, predvsem najmlajše, bo odprto še do nedelje, 22. januarja. Ta dan bodo drsalci lahko še zadnjič v tej sezoni preizkusili ledeno ploskev, ki se jo Kamničani in številni okoličani vsako zimo močno razveselijo. Ob 17. uri bo zbrane pozdravila podžupanja Julijana Bizjak Mlakar, nastopile pa bodo tudi kamniške mažoretke. Z Agencije za turizem in podjetništvo Kamnik so sporočili, da bodo drsališče postavili tudi v letošnjem decembru.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kronika / torek, 23. junij 2015 / 15:12

Podelili tudi priznanja

Lesce – Policijska uprava Kranj je minuli petek pripravila regijsko počastitev dneva slovenske policije, ki ga v spomin na dogodke ob 10-dnevni vojni praznujejo 27. junija. Praznovanje vsa...

Objavljeno na isti dan


Splošno / nedelja, 2. december 2007 / 07:00

Prvič proračun za dve leti

Jeseniška občina bo prvič dobila proračun za dve leti, 2008 in 2009. Na voljo bo 21 oziroma 23 milijonov evrov.

Splošno / nedelja, 2. december 2007 / 07:00

Jesenice brez državnega svetnika

Bogomir Vnučec bo v državnem svetu zamenjal Borisa Breganta.

Splošno / nedelja, 2. december 2007 / 07:00

Vedno glej na svetlo stran življenja

Matjaž Peskar je občinski svetnik na listi LDS. Zase pravi, da ima debelo kožo in veliko potrpežljivosti pri delu z ljudmi. Pa menda dobro zna pripovedovati vice.

Splošno / nedelja, 2. december 2007 / 07:00

Prostori so največji problem

Vse več jeseniških kulturnih društev se sooča s prostorsko stisko. Problem je tudi premajhno zanimanje mladih za kulturo.

Splošno / nedelja, 2. december 2007 / 07:00

Izdelovali so voščilnice in adventne venčke

V Planini pod Golico skrbijo za medsebojno sodelovanje in druženje krajanov.