Pismo o nameri za daljinsko ogrevanje

Kamnik - Direktorica Svilanita Mojca Šubic in direktor Šolskega centra Rudolfa Maistra (ŠCRM) sta podpisala pismo o nameri, s katerim sta izrazila interes po medsebojnem sodelovanju na področju daljinskega ogrevanja. Svilanit, ki je že zdaj lastnik in upravljavec toplovodnega omrežja, na katerega so priključene obe osnovni šoli, športna hala, objekt Metalke, stari del Ciriusa, dva stanovanjska bloka in zdravstveni dom, s svojimi poslovnimi partnerji načrtuje ustanovitev novega podjetja, katerega osnovni namen bo izvajanje daljinskega ogrevanja. Pri tem bo družba Svilanit zagotovila osnovna sredstva za samostojno opravljanje te dejavnosti in najkasneje v letu dni poskrbela za pridobitev vseh potrebnih dovoljenj, ŠCRM pa s podpisanim dogovorom zagotavlja, da se bo stavba v najkrajšem možnem času priključila na toplovodno omrežje.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Slovenija / torek, 25. junij 2019 / 09:18

Obeta se nižji DDV za knjige in tisk

Kranj – V državni zbor je bil v petek v parlamentarni postopek vložen predlog novele zakona o davku na dodano vrednost (DDV), ki uvaja nižjo stopnjo DDV v višini pet odstotkov za dobave knjig, časo...

Objavljeno na isti dan


Zanimivosti / sobota, 28. julij 2007 / 07:00

Čezmejno sodelovanje gasilcev

Podnart - Na nedavnem prevzemu novega gasilskega vozila v Podnartu so sodelovali tudi gasilci iz Sel-Borovnice na Koroškem, ki so prišli v Podnart skupaj z županom Sel Engelberto...

Prosti čas / sobota, 28. julij 2007 / 07:00

Le še streljaj od albuma

Ansambel Veseli Gorenjci je tudi minulo nedeljo, ko je razveseljeval obiskovalce na zaključku Čipkarskih dni v Železnikih, dokazal, da si je nadel pravo ime.

Splošno / sobota, 28. julij 2007 / 07:00

Prvi častni občan je Stanko Košir

Najvišje občinsko priznanje - naziv častni občan bo prejel Stanko Košir iz Gozd-Martuljka za ohranjanje izročila Rut.

Splošno / sobota, 28. julij 2007 / 07:00

Je edina možnost zdravnik iz tujine?

Vodja zdravstvenega doma Janko Kersnik dvomi, da bodo v Kranjski Gori dobili tretjega zdravnika.

Splošno / sobota, 28. julij 2007 / 07:00

Na olimpijadi pred skoraj 60 leti

Karel Klančnik, rojen Mojstrančan, je eden tistih, ki je močno zaznamoval zgodovino razvoja skakalnega športa v Gornjesavski dolini.