Kamničanke so tudi v tretji finalni tekmi izgubile z Mariborčankami in niso ubranile naslova državnih prvakinj. (Foto: Matic Zorman)

Kamničanke podprvakinje, moški gorenjski finale

Kamnik - V petek se je v Kamniku končalo državno odbojkarsko prvenstvo za ženske. Naslov so branile odbojkarice domačega Calcita Volleyballa, ki pa tokrat niso uspele ponoviti lanskega velikega uspeha. Tudi v tretji tekmi finala so bile boljše Mariborčanke in osvojile deseti naslov državnih prvakinj. Finale pa se šele začenja pri moških. Bo povsem gorenjski, saj se bosta za naslov državnega prvaka pomerila ACH Volley in UKO Kropa. Kroparji so največje pozitivno presenečenje letošnje sezone in že uvrstitev v finale je zanje izjemen dosežek. Vse finalne tekme bodo odigrane v dvorani v Radovljici. Prva bo jutri, 20. aprila, ob 17.30, druga v soboto, 23. aprila, ob 17. uri, tretja 27. aprila ob 20. uri, morebitna četrta 30. aprila ob 16. uri, peta pa 4. maja ob 20. uri. Ekipi igrata na tri zmage.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Prosti čas / torek, 26. junij 2007 / 07:00

Prekletstvo zlate rože

Prepovedano mesto skriva skrivnosti o katerih nihče ne spregovori.

Objavljeno na isti dan


Razvedrilo / ponedeljek, 1. junij 2015 / 15:37

Najlepši Slovenec je ...

To bomo izvedeli že konec naslednjega tedna. So se pa finalisti za mistra Slovenije 2015 dva dni družili v gorenjskem Hotelu Špik v Gozdu - Martuljku. Tokrat izbor za najlepšega Slovenca poteka že sed...

GG Plus / ponedeljek, 1. junij 2015 / 15:23

Slikovita Krnica, vrata v gorski svet

Šest kilometrov dolga alpska dolina je vse leto privlačna izletniška točka za številne pohodnike, za planince pa odlično izhodišče za osvajanje bližnjih vrhov.

Gospodarstvo / ponedeljek, 1. junij 2015 / 15:17

Bolj ekonomično in bolj ekološko ogrevanje

Skoraj vso zimo so pet kranjskogorskih hotelov ter prav toliko tamkajšnjih občinskih objektov ogrevali prek sistema daljinskega ogrevanja na lesno biomaso, s čimer so se za več kot dvajset odstotkov z...

Bohinj / ponedeljek, 1. junij 2015 / 15:00

Zlatorog na muhi politike

Zaradi zahtev občinskega sveta po doslednem izvajanju Zakona o gospodarskih javnih službah turiste, ki čakajo na turistično ladjico Zlatorog, ki jo upravlja zasebnik, čakajo zaklenjena vrata na pomolu...

Kronika / ponedeljek, 1. junij 2015 / 14:54

Frentz je priznal krivdo

Nizozemec Johannes Henrik Frentz, ki je v kleti nekdanjega hotela Gora oziroma TGT v Podljubelju gojil konopljo v modernem laboratoriju, se je odločil za priznanje.