Župan Tone Smolnikar z učenci in učitelji OŠ Toma Brejca

Učenci OŠ Toma Brejca postavili Naj snežaka

Skupnost občin Slovenije je ob začetku novega leta znova, po štirih letih, pripravila zimsko akcijo z naslovom Naj snežak, v katero so povabili zaposlene v občinskih upravah, šole, vrtce, kulturne zavode, zimske službe ter nasploh vse, ki so pripravljeni pomagati pri postavitvi snežaka. V akciji lahko sodelujejo vsi, ki se bodo ob snežaku fotografirali s svojim županom ali županjo, fotografijo pa poslali na spletno stran skupnosti. Kamniškega župana Antona Toneta Smolnikarja so prijetno presenetili učenci OŠ Toma Brejca, ki so na zunanjem igrišču postavili pravega eko snežaka. Ker že nekaj let aktivno sodelujejo v projektu Eko šola, so svojega snežaka opremili s plastičnimi zamaški, ki jih že nekaj let zbirajo v različne dobrodelne namene.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Gorenjska / sobota, 22. junij 2019 / 19:33

Zasebni vrtci v negotovosti

Predlog novele zakona o vrtcih, ki občinam omogoča, da same določijo višino financiranja zasebnih vrtcev, je pri slednjih povzročil precej nejevolje. Prepričani so, da sta s tem ogrožena obstoj in del...

Objavljeno na isti dan