Miran Šubic, direktor nogometašev Triglava (Foto: arhiv GG)

Nogometaši Triglava Gorenjske vendarle v 2. ligi

Kranj – Potem ko je le nekaj dni pred žrebom parov za novo tekmovalno sezono vodstvo ekipe Zavrča sporočilo, da izstopajo iz slovenske nogometne drugoligaške konkurence, so na današnji korespondenčni seji IO Nogometne zveze Slovenije sprejeli sklep, da bo drugoligaš v novi sezoni tudi devetouvrščena ekipa. To pa je ekipa Triglav Gorenjska, ki je iz lige izpadala po slabih igrah v zaključnem delu sezone, na zadnji odločilni tekmi pa jo je premagala prav ekipa Zavrča. Tako bosta Gorenjska in Kranj vendarle tudi v novi sezoni imela svojega nogometnega drugoligaša. Poleg Triglava Gorenjske pa bodo v 2. SNL nastopali še: Livar Ivančna Gorica, Bonfika, Bela Krajina, Aluminij, Mura 05, Zagorje, Krško, Šentjur in Olimpija.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Železniki / / 11:01

Oblikovali komisijo za mednarodno sodelovanje

Železniki – V Železnikih so imenovali komisijo za mednarodno sodelovanje, je občinskim svetnikom na zadnji seji poročal župan Anton Luznar. Železniki še niso pobrateni z nobeno tujo občino, vendar...

Objavljeno na isti dan


Avtomobilizem / torek, 26. februar 2008 / 07:00

Majhno je postalo veliko

Citroën Nemo odpira novo poglavje med lahkimi dostavnimi vozili.

Avtomobilizem / torek, 26. februar 2008 / 07:00

Nissan in Dacia Logan Van na čakanju

Pri podjetju Renault Nissan Slovenija letos ponudbe Nissanovih vozil še ne bodo okrepili z lahkim dostavnim programom. Menijo, da so trenutni modeli preveč podobni Renaultovim, zato za slovenski...

Mularija / torek, 26. februar 2008 / 07:00

Radost kmalu z albumom

Ansambel Radost namerava do konca leta posneti prvi album.

Mularija / torek, 26. februar 2008 / 07:00

Voda je drla skozi hiše

Bilo je navadno delovno jutro. Z neba je padalo malo dežja. Zbudil sem se kot vsak dan in se pripravil na šolo.

Šport / torek, 26. februar 2008 / 07:00

Paré naslednjo sezono znova za Acroni

Jesenice - Potem ko je kanadski hokejski napadalec Jean Philippe Paré v tej sezoni igral v Innsbrucku, ga bomo v naslednji sezoni znova gledali v rdečem jeseniškem dresu....