NK Velesovo (Foto: arhiv GG)

Dedek Mraz obiskal najmlajše

Na polovici sezone smo v NK Velesovo z rezultati zadovoljni, seveda pa si želimo še večjih uspehov, za kar bo potrebno še veliko trdega dela.

Vsem občanom želimo vesele božične praznike ter srečno novo leto!

Tako kot vse prejšnje sezone igrajo moške selekcije Nogometnega kluba Velesovo 1. gorenjsko ligo, medtem ko ženske ekipe nastopajo v 1. slovenski ligi. Trenutno nastopamo v devetih različnih selekcijah od U-8 do članov in članic. Na polovici sezone smo z rezultati zadovoljni, seveda pa si želimo še večjih uspehov, za kar bo potrebno še veliko trdega dela. V tem letu smo veliko energije vložili v najmlajše, saj smo si na podlagi novih predstavitev v OŠ Cerklje in Zalog pridobili 30 novih potencialov. Zavedamo se, da je najboljša droga prav žoga, zato smo veseli, da v okviru šolskih interesnih dejavnosti trenira 55 otrok pod našim vodstvom. Za vse ostale naše člane pa smo v letošnji sezoni prvič uvedli prehrano na domačih in gostujočih tekmah, kar se je izkazalo za zelo pozitivno. Celotni klub se v javnosti predstavlja v enotnih klubskih trenirkah, ki izkazujejo pripadnost klubu.

Prijetno presenečenje pa smo pripravili otrokom na novoletnem turnirju selekcij U-8 in U-10, ki je potekal v športni dvorani Cerklje. Obiskal jih je dedek Mraz, se z njimi pozabaval in jih obdaril.

 

V zimskem delu celotni klub igra zimsko ligo v okviru MNZ Gorenjske, da vzdržujemo kondicijo in se pripravimo na spomladanski del sezone. Konec februarja klub organizira priprave v Novigradu, katerih se vsako leto udeležijo selekcije U-12, U-14 mladinci, U-17, člani in članice. Letos smo v okviru občinskega praznika organizirali turnir Bosih nog, kjer smo poleg turnirja odigrali tekme med starši ter tudi prijateljski tekmi med občinskimi svetniki z županom proti sponzorjem NK in med predstavniki drugih športnih klubov proti domačim trenerjem. Celotni NK pa je najbolj navdušen nad že zgrajenim pomožnim igriščem, za katerega se moramo zahvaliti Občini Cerklje oziroma županu. S trdim delom in entuziazmom skupaj stremimo za novogradnjo garderob, katere nujno potrebujemo, kajti trenutno ne dosegamo tehničnih pogojev NZS.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Splošno / petek, 26. junij 2009 / 07:00

Slovenija je država osemnajst let

Včeraj, 25. junija, smo proslavili dan državnosti v spomin na dan, ko je leta 1991 slovenska skupščina razglasila Temeljno listino o samostojnosti in neodvisnosti Slovenije.

Objavljeno na isti dan


Škofja Loka / torek, 7. avgust 2007 / 07:00

Loške volitve že septembra?

Kdaj bodo ponovne volitve na treh voliščih v občini Škofja Loka, ki jih je občinski volilni komisiji v naložilo upravno sodišče, ta še nima končnega odgovora.

Prosti čas / torek, 7. avgust 2007 / 07:00

Ljudski pevci in godci na sv. Ožboltu

Minulo nedeljo, na semanji dan, je na sv. Ožboltu nad Škofjo Loko potekalo tradicionalno, že enajsto Srečanje ljudskih pevcev in godcev v organizaciji Prosvetnega društva Sotočje. Letos je s...

Bled / torek, 7. avgust 2007 / 07:00

Festival Okarina zopet navdušuje

Bled - V čudovitem blejskem Zdraviliškem parku poteka že sedemnajsti Okarina etno festival, ki ga je doslej obiskalo že več kot pet tisoč tujih in domačih gostov. V sredo ga je odprla hrva...

Zanimivosti / torek, 7. avgust 2007 / 07:00

Anketa: Višarje združujejo Slovence

Kaj vam pomenijo Višarje? Ali pogosto obiščete to goro na stičišču slovanske, romanske in germanske kulture?, smo v nedeljo vprašali pet udeležencev tradicionalnega romanja Slovencev iz Slovenije, zam...

Gospodarstvo / torek, 7. avgust 2007 / 07:00

Tekmovali so v oranju

V Smledniku je potekalo regijsko tekmovanje oračev. Udeležilo se ga je 21 tekmovalcev.