Jurij je kmetijo zapustil brez dvoboja. (Foto: Pop Tv)

Bo na Kmetiji zmagala ženska?

Jurij, ki je Kmetijo zapustil v soboto, je presenetil vse člane družine, saj je dvoboj predal brez boja. Kmetija vse bolj preseneča.

V minulem tednu so člani trenutno najbolj znane kmečke družine v Sloveniji prvič jedli meso, zaklali so enega izmed prašičev. Seveda jim je pri tem opravilu pomagal gospodar Marijan Podobnik. Tekmovalka Špela pa je v kurniku našla mrtvo kokoš. Zakaj je žival umrla, še ugotavljajo. Špela in Klemen sta po sobotnem dvoboju ostalim članom družine namreč očitala, da so med njimi tudi taki, ki zelo kršijo pravila, ki veljajo na Kmetiji.

Šestindvajsetletni Mariborčan Jurij pa je v soboto presenetil prav vse. Kljub temu da je od prvega dne, glasno govoril, da je na Kmetijo prišel po zmago, je dvoboj predal z naslednjimi besedami, ki jih je v prvi vrsti naslovil sotekmovalki Špeli: »Za dosego svojih ciljev, ne smeš žrtvovati prijateljev.«

Tako sta na Kmetiji, presenetljivo, ostala le še dva moška in kar pet žensk. Ali to pomeni, da bo v Sloveniji v resničnostnem šovu prvič zmagala ženska? Svetlolaska Biljana in temnolaska Daša sicer pravita, da si bolj kot končne zmage, želita, da bi iz šova odšli moški in bi dekleta dokazala, da na Kmetiji lahko živijo brez moške roke.

 

Zdi se, da se člani družine vedno več prepirajo. Adrijana je Špeli očitala, da je izdala njeno zaupanje, ker je določene stvari povedala Juriju. Kot kaže pa je Adrijana spremenila svoje mnenje o Daši in Biljani, saj se vedno več druži z njima. Vse tri skupaj pa se strinjajo, da mora Ljubinka, ki je v šov prišla kot rezerva, Kmetijo tudi čim prej zapustiti.

 

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kronika / ponedeljek, 12. junij 2023 / 11:08

Tožba zoper Marto Bertoncelj vnovič na sodišču

Na kranjskem okrožnem sodišču ponovno obravnavajo odškodninski zahtevek, ki ga je Merkur vložil zoper nekdanjo direktorico Merfina in prvo nadzornico nakelske družbe Marto Bertoncelj.

Objavljeno na isti dan


Kronika / sreda, 9. januar 2019 / 16:27

Kranjski policisti dokončno odpuščeni

Vladna komisija je potrdila izredne odpovedi delovnega razmerja policistom iz afere Marica.

Razvedrilo / sreda, 9. januar 2019 / 16:25

Šestdeseti rojstni dan

Marinka Perič Arh (na fotografiji) z Zgornjega Jezerskega je v začetku lanskega decembra praznovala šestdeseti rojstni dan. Pred vstopom v njen dom obiskovalca na dvorišču domačije najprej...

Kronika / sreda, 9. januar 2019 / 16:22

Na terasi našel zvočnik

Kamnik – V nedeljo je neznani storilec skozi vrata vlomil v gostinski lokal v Kamniku. Pregledal je notranjost lokala, od koder pa ni ničesar odtujil, zato pa je s terase lokala odnesel zvočnik.

Rekreacija / sreda, 9. januar 2019 / 16:14

Novo leto in osebni trener

Začelo se je novo leto. Zgolj zato, ker se je obrnilo koledarsko leto, na splošno kaj drugače ne bo. Družbena omrežja so bila zadnje dni starega in prve dni novega leta polna najlepših žel...

Razvedrilo / sreda, 9. januar 2019 / 16:13

Koncertna komedija z Orleki in Matjažem Javšnikom

Cerklje – Po vrsti koncertov na odprtih prizoriščih Orleki v družbi z Matjažem Javšnikom nadaljujejo turnejo z glasbeno komedijo Frpruh – nastopili bodo v četrtek, 10. januarja, ob 20. uri v Kultur...