Jurij je kmetijo zapustil brez dvoboja. (Foto: Pop Tv)

Bo na Kmetiji zmagala ženska?

Jurij, ki je Kmetijo zapustil v soboto, je presenetil vse člane družine, saj je dvoboj predal brez boja. Kmetija vse bolj preseneča.

V minulem tednu so člani trenutno najbolj znane kmečke družine v Sloveniji prvič jedli meso, zaklali so enega izmed prašičev. Seveda jim je pri tem opravilu pomagal gospodar Marijan Podobnik. Tekmovalka Špela pa je v kurniku našla mrtvo kokoš. Zakaj je žival umrla, še ugotavljajo. Špela in Klemen sta po sobotnem dvoboju ostalim članom družine namreč očitala, da so med njimi tudi taki, ki zelo kršijo pravila, ki veljajo na Kmetiji.

Šestindvajsetletni Mariborčan Jurij pa je v soboto presenetil prav vse. Kljub temu da je od prvega dne, glasno govoril, da je na Kmetijo prišel po zmago, je dvoboj predal z naslednjimi besedami, ki jih je v prvi vrsti naslovil sotekmovalki Špeli: »Za dosego svojih ciljev, ne smeš žrtvovati prijateljev.«

Tako sta na Kmetiji, presenetljivo, ostala le še dva moška in kar pet žensk. Ali to pomeni, da bo v Sloveniji v resničnostnem šovu prvič zmagala ženska? Svetlolaska Biljana in temnolaska Daša sicer pravita, da si bolj kot končne zmage, želita, da bi iz šova odšli moški in bi dekleta dokazala, da na Kmetiji lahko živijo brez moške roke.

 

Zdi se, da se člani družine vedno več prepirajo. Adrijana je Špeli očitala, da je izdala njeno zaupanje, ker je določene stvari povedala Juriju. Kot kaže pa je Adrijana spremenila svoje mnenje o Daši in Biljani, saj se vedno več druži z njima. Vse tri skupaj pa se strinjajo, da mora Ljubinka, ki je v šov prišla kot rezerva, Kmetijo tudi čim prej zapustiti.

 

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Gospodarstvo / sobota, 12. januar 2019 / 18:36

Inženirka leta je Dora Domajnko

Inženirka leta je v sredo postala najmlajša med nominirankami Dora Domajnko, sicer zaposlena v komendskem podjetju RLS merilna tehnika.

Objavljeno na isti dan


Rekreacija / torek, 31. maj 2016 / 14:00

»Tadooolgi« kolesarski teden

Drugi Scottov kolesarski maraton se je z Brda preselil v kranjsko mestno središče.

Škofja Loka / torek, 31. maj 2016 / 13:59

Park za odkrivanje čutil

Ob 80-letnici delovanja centra slepih, slabovidnih in starejših v Škofji Loki so odprli senzorični park – park čutil.

Bled / torek, 31. maj 2016 / 13:58

Gradijo na Titovem socializmu

V Vili Bled, nekdanji Titovi vili, je pretekli teden potekal ustanovni kongres Socialistične partije Slovenije (SPS).

Kranj / torek, 31. maj 2016 / 13:19

Peli in igrali v francoščini

Slovenski osnovnošolci, ki jih povezuje ljubezen do francoščine, so se se minuli petek zbrali na petnajstem Frankofonskem festivalu, ki ga organizira Osnovna šola (OŠ) Orehek Kranj.

Mengeš / torek, 31. maj 2016 / 13:17

Praznik v znamenju glasbe

Ob prazniku občine Mengeš je župan Franc Jerič kot največje pridobitve občine poudaril kohezijske projekte. Podelili so tudi občinska priznanja.