Marko Stanojevič

Mladi jeseniški tenisači zopet uspešni

Skoraj ne mine teden, da se mladi jeseniški igralci ne bi udeležili kakšnega turnirja in dosegli vsaj kakšnega uspeha. V soboto in nedeljo, 27. in 28. januarja, se je v Žirovnici odvijal prvi od treh turnirjev zimske sezone gorenjske regije. Po doseženih rezultatih in zbranih točkah se bodo vsi igralci pomerili še v glavnem turnirju za zaključek zimske sezone. Jeseniški igralci so dosegli naslednje rezultate: v kategoriji tenis do 12 let (dečki in deklice skupaj) je Marko Stanojevič zasedel 2. mesto, Maša Jančič pa 3. V isti kategoriji so nastopili tudi Lara Glavič, Luka Knific in Žiga Čop. V kategoriji midi tenis (po skupinah) so rezultati naslednji: Mark Vezzosi 1. mesto, Nika Kozar 1. mesto, Anja Vaupotič 2. mesto, Žiga Knific 2. mesto in Tina Cvetkovič 3. mesto. V kategoriji mini tenis (po skupinah): Anja Bolte 2. mesto, Tina Cvetkovič 2. mesto, Sandra Zukič 3. mesto, Mitja Jamnik 4. mesto in Nuša Bolte 5. mesto.

V soboto in nedeljo, 3. in 4. februarja, je v Ljubljani potekalo odprto prvenstvo Slovenije od 8 do 11 let. Pri deklicah je v kategoriji 11 let Maša Jančič osvojila 3. do 4. mesto, Lara Glavič pa 5. do 8. mesto. Pri dečkih sta v kategoriji do 11 let zasedla Tom Cvetkovič 5. do 8. mesto, Marko Stanojevič pa 9. do 16. mesto, v kategoriji »mini« in »midi« pa je nastopila tudi Tina Cvetkovič.

Zanimivosti / sreda, 3. julij 2019 / 13:28

Glasba naj podpira dramo

Nemški skladatelj Christoph Willibald Gluck se je rodil 2. julija leta 1714. Bil je pomemben operni reformator, ki je baročno opero reformiral po načelu: glasba naj podpira dramo. Njegova...

Prosti čas / torek, 6. januar 2009 / 07:00

Neisha dodala piko na i

Konec decembra je bil v Žireh tradicionalen koncert pihalne godbe Alpina Žiri z gostjo večera Neisho.

Vitaminske bombe za zimske dni

Sadni in zelenjavni sokovi ali ´smoothiji´ so neke vrste hitra prehrana, vendar pa za razliko od tega, kar običajno zaužijemo kot hitro prehrano, zelo zdravi in posebej v tem hladnem zimskem obdobju p...