Album odraža Nino

Zmagovalka Mariove Bitke talentov Nina Pušlar pravi, da ji energije nikoli ne zmanjka. Posnela je prvi album, ki ga je poimenovala kar po sebi: "Najbolj enostavno, album je točno to, kar sem jaz."

Nina Pušlar, obetavna mlada pevka iz Ivančne Gorice, ki je v Mariovi Bitki talentov pometla s konkurenco, je jeseni izdala svoj debitantski glasbeni izdelek z naslovom Nina Pušlar. Kot pravi pevka, ki je kot flavtistka sodelovala v dekliški skupini Daylight in zasedbi Silencia, si je že od nekdaj želela ustvarjati nekaj, kar je povezano z glasbo. O profesionalni glasbeni karieri je začela razmišljati pri petnajstih letih. »Nastopam rada tako sama, kot tudi z bandom, vendar je nastop ob podpori fantov veliko boljši in bolj energičen,« pravi Nina, ki letos zaključuje srednjo šolo. Zaupala nam je še, da njen študij verjetno ne bo povezan z glasbo, saj jo zanima še marsikaj drugega: rada liči, masira, oblikuje pričeske.

Kako je prišlo do odločitve za udeležbo na Bitki talentov?

»Povedati moram, da to nekako ni bila moja odločitev, ker so me prijavile prijateljice. Danes sem jim seveda za to zelo hvaležna, haha.«

 

Meniš, da bi ti brez Maria uspel predor na glasbeno sceno?

»Najbrž danes še ne, mogoče pa kdaj ... Nikoli ne veš, kaj ti bo prineslo življenje. Zmaga v Bitki talentov pa je bila vsekakor velika odskočna deska v mojem življenju, tudi za nadaljnjo glasbeno pot.«

 

Kaj prinaša tvoj prvi album?

»Ja, končno se lahko pohvalim tudi s tem. Vloženo je bilo res veliko truda in s skupnimi močmi smo ustvarili izdelek, ki mi je res všeč in na katerega sem zelo ponosna! Na albumu je dvanajst skladb, skupaj z remiksom Ni ona. Je pop-rock zvrsti, nekaj je balad, prevladujejo pa hitrejši, energični ritmi.«

 

Posnela si album, ta čas obiskuješ zadnji letnik gimnazije. Je bilo naporno vse skupaj uskladiti?

»Vse skupaj je res naporno, še posebej v teh dneh, ko se veliko dogaja. Zaenkrat oboje skupaj dobro usklajujem, upam, da bo tako tudi v prihodnje, saj me letos čaka matura.«

 

Bo tvoj študij povezan z glasbo?

»Hmmm … O študiju vam še ne bi znala veliko povedati, ampak mislim, da ne bo povezan z glasbo, ker poleg tega rada počnem tudi druge stvari, predvsem rada oblikujem frizure, ličim, masiram.«

 

Kakšni so glasbeni načrti za prihodnje?

»Želim ostati v glasbenih vodah, ker me to zelo veseli in pri tem uživam. Upam, da bom imela čim več nastopov, posnela nove pesmi in videospote. Pa da bom še naprej imela toliko energije!«

 

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Pisma bralcev / / 11:05

Pesnik pobitih Slovencev

(Odgovor na članek Pesnik France Balantič razburil Kamničane, Gorenjski glas, 16. junija 2015)

Objavljeno na isti dan


Izleti GG / sobota, 19. oktober 2019 / 17:39

Potep po vojvodini (2)

Naše kulinarično popotovanje se je po obisku Sremskih Karlovcev nadaljevalo v Novem Sadu, na poti do Subotice pa smo si kasneje v Čelarevu ogledali še muzej piva.

Razvedrilo / sobota, 19. oktober 2019 / 17:38

Neuničljiva melodija

Kulturno društvo Jerbas iz Podljubelja vabi na letni koncert z naslovom Neuničljiva melodija – folkmuzikal jutri, v nedeljo, 20. oktobra, ob 19. uri v Kulturni center Tržič. Besedilo je delo Andrej...

GG Plus / sobota, 19. oktober 2019 / 17:36

Spolna zloraba

»Potem so ljudje začeli šepetati in mi za hrbtom kazati osle. Nekoč, ko je bil teden dni ''službeno'' odsoten, sva mu s sodelavko vdrli v elektronsko pošto. Šok je bil zelo hud. Za trenutek sem izg...

Škofja Loka / sobota, 19. oktober 2019 / 17:34

Sklenili letošnjo akcijo Pešbus

Škofja Loka – V Škofji Loki so uspešno zaključili organizirani del jesenskega projekta Pešbus 2019, a nogice bodo še naprej varno hodile peš v šolo, nam sporočajo iz Sveta za preventivo in vzgojo v...

Gospodarstvo / sobota, 19. oktober 2019 / 17:33

Izpolnjeni pogoji za razglasitev naravne nesreče

Kranj – Vlada je na seji prejšnji teden potrdila poročilo Zavoda za gozdove Slovenije o stanju v gozdovih, ki so jih prizadeli podlubniki, in o oceni škode, ki so jo povzročili. Zavod v poročilu ug...