Prvi je jeseniško mrežo zatresel Tržičan Rok Kapel. / Foto: Gorazd Kavčič

Prvi obračun Olimpiji

Na torkovi prvi polfinalni tekmi na Jesenicah so bili boljši hokejisti SŽ Olimpije.

Jesenice, Kranj – Ekipa SIJ Acroni Jesenice, ki brani naslov državnih hokejskih prvakov, je v torek na ledu v Podmežakli na prvi tekmi polfinala gostila SŽ Olimpijo.

Tekma se ni končala po željah jeseniških hokejistov in njihovih navijačev, saj jim ni uspelo premagati gostov, ki so si pred drugo polfinalno tekmo priigrali lepo prednost. V 13. minuti je SŽ Olimpijo v vodstvo popeljal Rok Kapel, v 48. minuti je mrežo domačih zatresel Tadej Čimžar, v 57. minuti pa je končni izid 3 : 0 postavil Miha Zajc. Kot pravijo v jeseniškem taboru, bodo na drugi polfinalni tekmi skušali dokazati, da boj za finale v torek še ni bil odločen.

Druga polfinalna tekma je na sporedu 8. februarja v Tivoliju.

Ta teden sta bili zaradi zdravstvenih težav odpovedani oziroma prestavljeni obe polfinalni tekmi med Triglavom in Slavijo Junior, nova termina pa še nista znana.

Edicije / četrtek, 26. april 2012 / 07:00

Vaščan

Vaščan, 26. april 2012, št. 1

GG Plus / ponedeljek, 5. november 2012 / 07:00

Martinovanje 2012

Ne, ne bom pisal o veselem martinovanju. To je vsako leto. Beseda bo o tistem, kar se nam na Martinovo nedeljo 2012 primeri nadstandardno, le to leto. To so seveda volitve predsednika republike....

Zanimivosti / ponedeljek, 5. november 2012 / 07:00

Cvetača velikanka

Kranj - Pri mami Vandi v Gorenjah je zrasla tale cvetača velikanka. Na tehtnici je pokazalo 5,80 kilograma. Zanjo sta skrbela vnuka Jan in Aleš Mohorič, ki sta se s pridelkom takole ponosn...

Domžale / ponedeljek, 5. november 2012 / 07:00

Učenci navdušili s kompostnikom

Za svoj inovativen ekološki izdelek iz odpadnih avtomobilskih delov so učenci OŠ Preserje pri Radomljah prejeli prestižno mednarodno okoljsko nagrado natečaja Okolje in inovacije.

Prosti čas / ponedeljek, 5. november 2012 / 07:00

Strašno, strašno

Od porednih čarovnic, strašljivih vampirjev, netopirjev in pogumnih otrok do zmenka z Bondom.

Šlogarce na vasi

V Domači vasi na Primskovem pri Kranju so se domislili izvirnega družabnega dogodka, ki so ga poimenovali Vedeževalski dan in noč čarovnic.