Novi selektor naših odbojkaric

Kranj – Od začetka prejšnjega tedna je znan novi selektor naše odbojkarske reprezentance. Izbrano vrsto deklet bo vodil 58-letni Marco Bonitta. »Zame je delo z reprezentanco Slovenije velika motivacija. To je eden od dveh razlogov, da sem se odločil sprejeti ponudbo. Drugi je ta, da sem, ko mi je predsednik Odbojkarske zveze Slovenije Metod Ropret predlagal sodelovanje, takoj začutil pozitiven odnos,« je poudaril Bonitta. Priznani strateg, ki je z italijansko izbrano vrsto osvajal odličja na največjih tekmovanjih, Italijanke in Poljakinje pa popeljal tudi na olimpijske igre, je z Odbojkarsko zvezo Slovenije podpisal dveletno pogodbo.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Razvedrilo / / 19:42

Pestra paleta koncertov

Festival Carniola je na sedmih različnih lokacijah v Kranju popestril sicer večinoma deževne večere prve polovice junija, pred vrati pa je SubArt Festival.

Objavljeno na isti dan


Zanimivosti / / 07:00

Zdravilni gaj odpira pot ruski tehnologiji

V Zdravilnem gaju Tunjice edini pri nas razvijajo slikanje energije telesa s t. i. Kirlianovo kamero, ki je ponekod v tujini že potrjeno kot del uradne medicine.

Prosti čas / / 07:00

Nostalgija po Spielbergu

Sestavljanje družine: mladina v filmu Super 8 snema nizkoproračunsko grozljivko, kateri pobegla pošast močno zviša produkcijsko vrednost.

Avtomobilizem / / 07:00

Nastopaštvo in potem dolgo nič

Test: Nissan Juke 1.6 DIG-T 4WD Tekna

Gospodarstvo / / 07:00

Pri pastirju na Hruški planini

Milan Klinar je pastir na Hruški planini že šesto leto. Letos ima v oskrbi osemdeset goved, ki se pasejo tudi 1776 metrov visoko.

Domžale / / 07:00

V Češminovem parku bo paviljon

Domžale - Češminov park v središču Domžal, ki se je v zadnjem letu spremenil v osrednji prireditveni prostor v mestu, se je te dni spet spremenil v manjše gradbišče, saj Občina D...