Nogometaše Triglava okrepila brata Wilmots

Kranj – NK Triglav Kranj je v svoje vrste pripeljal dve novi zimski okrepitvi. V nadaljevanju sezone bosta v bordo-belem dresu igrala tudi brata Wilmots, Marten in Reno. Belgijca, sicer tudi sinova nekdanjega odličnega nogometaša in kasneje selektorja Belgije Marca Wilmotsa, sta na začetku svoje obetavne nogometne poti. Marten je star dvajset let, Reno je dve leti starejši, oba pa že imata izkušnje z igranjem zunaj svoje domovine. Oba sta bila tudi člana mladinskih selekcij Belgije.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Prosti čas / petek, 13. januar 2012 / 07:00

Smleški Geniji v kratkih hlačah

Mladinska gledališka sekcija KUD Smlednik je uprizorila Preglove Genije v kratkih hlačah, ki jih je priredila Blažka Bogataj.

Objavljeno na isti dan


Zanimivosti / petek, 19. julij 2019 / 22:03

Pred komarji ščitijo le redki izdelki

Test izdelkov za zaščito pred piki komarjev je pokazal, da so zares učinkoviti le redki.

Kronika / petek, 19. julij 2019 / 22:01

Ceste terjale višji davek kot lani

V letošnjem prvem polletju je na slovenskih cestah umrlo že 56 oseb, 15 več kot v enakem obdobju lani. Poleg preventivnih aktivnosti napovedujejo tudi pogostejše policijske nadzore prometa.

Jesenice / petek, 19. julij 2019 / 21:59

Bolnišnica z vršilko dolžnosti

Splošno bolnišnico Jesenice bo začasno vodila zdravnica, specialistka kirurgije Anja Jovanovič Kunstelj, ki je bila doslej strokovna direktorica bolnišnice.

Gospodarstvo / petek, 19. julij 2019 / 21:58

Volk še naprej napada

Občine Železniki, Gorenja vas - Poljane in Cerkno še vedno čakajo na odločbo agencije za okolje za odstrel volka na njihovem območju. Kmetje so nestrpni in zaskrbljeni, saj se napadi nadaljujejo.

GG Plus / petek, 19. julij 2019 / 21:54

Najbolj je užival v eseju

Med osmimi slovenskimi dijaki, ki jim je pri spomladanskem roku splošne mature uspelo zbrati vse možne točke, je bil tudi Jan Krajnik z Gimnazije Kranj.