Na zabavi ob promociji novega albuma je Werner upihnil tudi svečke na kar dveh tortah za uspešnih trideset let ustvarjanja. / Foto: Dallas Records (Sašo Radej)

Wernerjevih trideset

Z novim albumom Lom in napovedanima koncertoma v Mariboru in Ljubljani kralj slovenske zabavne glasbe Werner praznuje trideset uspešnih ustvarjalnih let.

Da je z novim albumom Lom zadel v polno, je bilo jasno že na uradni promociji, saj ga gostje niso spustili z odra, večino njegovih hitov pa so peli z njim. Pesem Kada voli srce južnjačko, kar bi lahko prevedli Kadar ljubi srce južnjaško, je v izjemno kratkem času osvojila vse ljubitelje Wernerjeve glasbe v Sloveniji, sedaj je na vrsti Hrvaška. Na predstavitvenem dogodku novega albuma je nastopil tudi v duetu s priljubljeno pevko in voditeljico Darjo Gajšek, s katero pojeta pesem Samo sebe imava.

Obe omenjeni pesmi najdemo na zadnjem albumu in sta že na dobri poti, da postaneta uspešnici.

V Ljubljani bo Werner nastopil 27. marca prihodnje leto, v Mariboru nekaj dni prej.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Nasveti / / 14:23

Tanja odgovarja

Pozdravljeni, vedno z zanimanjem spremljam vašo rubriko v Gorenjskem glasu, tokrat se na vas obračam s prošnjo, da mi pomagate razumeti mojo trenutno situacijo in mi vlijete nekaj upanja z...

Objavljeno na isti dan


Zanimivosti / sobota, 28. julij 2007 / 07:00

Čezmejno sodelovanje gasilcev

Podnart - Na nedavnem prevzemu novega gasilskega vozila v Podnartu so sodelovali tudi gasilci iz Sel-Borovnice na Koroškem, ki so prišli v Podnart skupaj z županom Sel Engelberto...

Prosti čas / sobota, 28. julij 2007 / 07:00

Le še streljaj od albuma

Ansambel Veseli Gorenjci je tudi minulo nedeljo, ko je razveseljeval obiskovalce na zaključku Čipkarskih dni v Železnikih, dokazal, da si je nadel pravo ime.

Splošno / sobota, 28. julij 2007 / 07:00

Prvi častni občan je Stanko Košir

Najvišje občinsko priznanje - naziv častni občan bo prejel Stanko Košir iz Gozd-Martuljka za ohranjanje izročila Rut.

Splošno / sobota, 28. julij 2007 / 07:00

Je edina možnost zdravnik iz tujine?

Vodja zdravstvenega doma Janko Kersnik dvomi, da bodo v Kranjski Gori dobili tretjega zdravnika.

Splošno / sobota, 28. julij 2007 / 07:00

Na olimpijadi pred skoraj 60 leti

Karel Klančnik, rojen Mojstrančan, je eden tistih, ki je močno zaznamoval zgodovino razvoja skakalnega športa v Gornjesavski dolini.