Foto: Gorazd Kavčič

Zadnji samski krog

Tradicionalni Triglav tek v protokolarnem parku Brdo vedno privabi množico tekaških navdušencev vseh generacij, od rekreativcev do vrhunskih športnikov, ambasadorjev že sedmega teka, ki je tudi tokrat potekal z dobrodelno noto. Bolj kot končni čas je bilo za večino v ospredju sproščeno druženje s prijatelji in družinskimi člani, za simpatično Klaro pa je bil to zadnji samski krog. Na maratonski tek v dvoje, ki je sedaj pred njo, je izvrstno pripravljena – naj ji sedmica letošnjega teka prinese srečo.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

GG Plus / petek, 30. marec 2007 / 06:00

Poklicno šolanje je še vedno potrebno

Poklici v bistvu ne izginjajo, temveč se v glavnem posodabljajo. Kljub vrhunskim tehnološkim dosežkom ostajajo ti poklici še kako pomembni.

Objavljeno na isti dan


Bled / / 15:50

Letos spet rekordna sezona

Število nočitev se je na Bledu letos povečalo za več kot deset odstotkov, čeprav so že o lanski turistični sezoni govorili v presežkih.

Rekreacija / / 15:24

Hodil po Iranu

Ladislav Vidmar nadaljuje z »etapno« hojo proti vzhodu. Letos je v 32 dneh prehodil 1550 kilometrov, do Mashhada v Iranu. Cilj je Lhasa v Tibetu. Do tam ima še od tri do štiri tisoč kilometrov.

Razvedrilo / / 15:23

Spopad improvizatorjev

V Prešernovem gledališču v Kranju je potekala prireditev Spopad generacij, dvodnevni turnir gledališke improvizacije, na katerem ni manjkalo smeha, zmagala pa je ekipa z imenom Mladi in Gaja.

Kranj / / 15:21

Poprijele so za metle in krpe

Goodyearove prostovoljke rade pomagajo, pred kratkim pa so na pomoč priskočile v Centru Korak in Varstveno-delovnem centru v Kranju.

Gorenjska / / 15:20

Originalni klin iz jubilejne Zajede

Šestnajstega oktobra je minilo petdeset let, odkar je bila Zajeda v ostenju Dolške škrbine nad Zgornjimi Ravnmi prvič preplezana.