Foto: Gorazd Kavčič

Medena kava

Svetovni dan čebel, ki so ga prav na slovensko pobudo razglasili Združeni narodi, predstavlja priznanje našim marljivim čebelarjem, ki si prizadevajo za ohranitev čebel, nujnih za življenje celotnega planeta. Medena ponudba in raznolike dejavnosti Čebelarskega centra Gorenjske v Lescah, ki bogatijo čebelarsko dediščino, pa so očitno navdušile tudi simpatičnega čebelarja, ki si je v prijetnem poletnem jutru privoščil okusno medeno kavo – vitaminov in energije bo tako dovolj za ves dan.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Radovljica / sreda, 24. junij 2020 / 14:15

Pred knjižnico maketa starega mestnega jedra

Radovljica – Pred vhod v Knjižnico A. T. Linharta Radovljica so postavili maketo starega mestnega jedra Radovljice, delo domačega mojstra oblikovanja gline Urbana Magušarja. Maketa predstavlja star...

Objavljeno na isti dan


Prosti čas / ponedeljek, 4. oktober 2010 / 07:00

Povej, kaj sanjaš

»Bila sem v hišici mojega prijatelja, spet sem pospravljala. Kot vedno v sanjah in tudi v resnici se je zopet pojavila starejša ženska (zaradi katere sem že večkrat hotela zapustit...

Prosti čas / ponedeljek, 4. oktober 2010 / 07:00

Moji, tvoji, najini

Preteklo sredo smo se ustavili v studiu VPK na Kranjčevi ulici v Ljubljani in si ogledali nastajanje nove družinske nanizanke Moji, tvoji, najini, ki jo bodo začeli predvajati 1. oktobra,...

Prosti čas / ponedeljek, 4. oktober 2010 / 07:00

Slovenski Pink

V Slovenijo v teh dneh prihaja med tv-sporede nova, slovenska verzija srbske televizije Pink.

Prosti čas / ponedeljek, 4. oktober 2010 / 07:00

Ni ga čez Ambasado

Letos mineva petdeset let, odkar se je iz skromne slaščičarne začel razvijati Ambasada bar, eden izmed najbolj priljubljenih lokalov v Žireh.

Humor / ponedeljek, 4. oktober 2010 / 07:00

Živijo, jaz sem Michael

Po kakih pol ure je na bencinsko črpalko, kjer smo ga čakali, prišla naša kijevska naveza, Michael. Peš.