Nova dražba za Globus bo aprila

Kranj – V okviru stečajnega postopka za družbo Globus trgovina bo 18. aprila nova javna dražba za prodajo nepremičnin. Najprej bodo poskušali prodati nepremičnine kot celoto za izklicno ceno nekaj manj kot 2,3 milijona evrov, v primeru, da jim to ne bo uspelo, pa bodo nadaljevali dražbo smiselnih funkcionalnih enot. Za klet je izklicna cena 362.831 evrov, za del pritličja in prvo nadstropje 589.560 evrov, za tretje nadstropje 740.775 evrov in za četrto nadstropje 211.043 evrov. Dražba bo potekala z zviševanjem izklicne cene.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Domžale / sreda, 31. avgust 2022 / 14:39

Poziv zlatim maturantom

Domžale – Občina Domžale poziva vse srednješolce s stalnim bivališčem na območju občine, ki so v šolskem letu 2021/2022 dosegli izjemen splošni uspeh in jim je šola izdala maturitetno spričevalo s...

Objavljeno na isti dan


Splošno / petek, 15. januar 2010 / 07:00

Potočnik požel številne aplavze

Bruselj – Učinkovita raba virov, biotska raznovrstnost in boljše izvajanje obstoječe okoljske zakonodaje so prednostne naloge, ki jih je v svoji predstavitvi opredelil kandidat za evropske...

Gospodarstvo / petek, 15. januar 2010 / 07:00

Agencija nadaljuje z izplačilom subvencij

Kranj - Agencija za kmetijske trge in razvoj podeželja nadaljuje z izdajanjem odločb za neposredna plačila. Do danes, petka, naj bi izdala še malo manj kot 54 tisoč odločb za izp...

Kranj / petek, 15. januar 2010 / 07:00

Cenejša očala za bolnike

Zdravstvena zavarovalnica bo po novem namenila več denarja za pripomočke za izboljšanje vida, zavarovanci bodo doplačevali manj ali pa nič.

Humor / petek, 15. januar 2010 / 07:00

Registrska na vozu

Konjska vprega je mnogim Romunom edino prevozno sredstvo, zagotovo pa tudi najcenejše.

Prosti čas / petek, 15. januar 2010 / 07:00

Slovenka leta je Katarina Kresal

Že 22. Slovenka leta po vrsti je postala ministrica za notranje zadeve Katarina Kresal. Tako je nazivu političnega obraza dodala še en naslov.