Motorist zapeljal mimo zapornic pred vlak
Poleg današnje smrtne prometne nesreče na železniškem prehodu v Podnartu so gorenjski policisti včeraj obravnavali še tri dogodke, ki so se končali s smrtjo.
Podnart – Danes zjutraj se je na železniškem prehodu v Podnartu zgodila prometna nesreča, v kateri je življenje izgubil 43-letni motorist, ki je okoli 7.20 mimo spuščenih zapornic zapeljal na prehod ceste čez železniško progo, po kateri je takrat pripeljal tovorni vlak in vanj trčil, so sporočili s Policijske uprave Kranj. Trčenje je bilo za 43-letnega motorista usodno, umrl je na kraju nesreče. Na Gorenjskih cestah je letos umrlo že pet oseb.
Gorenjski policisti so sicer v zadnjih 24 urah obravnavali več smrtnih primerov. Včeraj popoldne se je namreč v Strmici pri Škofji Loki med delom na travniku smrtno ponesrečil starejši domačin, na Delavskem mostu v Kranju so obravnavali smrt občanke, v stanovanju na Mlakarjevi ulici v Kranju pa so našli mrtva starejša zakonca. V nobenem od naštetih dogodkov policisti z dosedanjim zbiranjem obvestil niso ugotovili znakov kaznivega dejanja.



Zgornja Gorenjska
Kranjska Gora
Jesenice
Žirovnica
Radovljica
Bled
Gorje
Bohinj
Osrednja Gorenjska
Tržič
Naklo
Kranj
Preddvor
Jezersko
Šenčur
Cerklje na Gorenjskem
Južna Gorenjska
Železniki
Žiri
Gorenja vas-Poljane
Škofja Loka
Medvode
Vodice
Vzhodna Gorenjska
Komenda
Kamnik
Mengeš
Trzin
Domžale
Moravče
Lukovica
Karavanke

