Vodstvo Triglava po golu Miha Ahačiča je bilo premalo za zmago. (Foto: Gorazd Kavčič)

Kranjski hokejisti v debiju poraženi

Kranj - V četrtem krogu tekmovanja v Internacionalni ligi (INL) so kranjski hokejisti v ledeni dvorani Zlato polje v nedeljo gostili hokejiste EHC Palaoro Lustenau, ki so že v soboto gostovali pri Slaviji in bili na drsališču v Zalogu poraženi kar s 6:0 (3:0, 2:0, 1:0).

V nedeljo pa so bili v Kranju precej bolj zbrani in že po 8. minutah igre povedli. Kranjčani se vodstva niso ustrašili ter v nadaljevanju pritiskali na nasprotnikov gol. Rezultat take igre sta bila dva zadetka. Najprej je v 27. minuti podajo Anžeta Kuralta izkoristil Jan Berčič ter izenačil, nato pa je podajo Anžeta Kuralta za prvo vodstvo Triglava v 37. minuti izkoristil še Miha Ahačič. Škoda le, da nato Kranjčani niso izkoristili še kakšne priložnosti, saj so gostje nato v 45. minuti izenačili, v 52. minuti pa povedli. Kranjčani so poskusili vse, da bi dosegli izenačujoč zadetek. Na koncu so iz gola potegnili še vratarja Jerneja Čerina, a so do ploščice prišli gosti ter s strelom v prazna vrata postavili končni izid srečanja 2:4 (0:1, 2:0, 0:3).

Zanimivosti / ponedeljek, 5. julij 2010 / 07:00

Anketa: Zimske počitnice v enem terminu

Komaj dobro so se začele poletne počitnice, pa že pišemo o zimskih. A zimske prinašajo novost: te bodo namesto v dveh potekale le še v enem terminu tretji teden v februarju. Se strinjate s tem?

Gorenjska / sreda, 3. september 2008 / 07:00

Namesto malice topli napitki

Pri uvajanju brezplačnega toplega obroka za dijake pri ministrstvu za šolstvo in šport ne pričakujejo večjih težav. Dijaška prehrana je naložba v zdravje.

Kronika / sreda, 3. september 2008 / 07:00

Nesreče

Trčenje usodno za kolesarko Žirovnica - V petek se je nekaj minut pred osmo zjutraj na regionalni cesti v Žirovnici zgodila prometna nesreča, v kateri...

Kamnik / sreda, 3. september 2008 / 07:00