Halo. Se slišimo? Ne, še vedno se ne slišimo. Ali mikrofoni delujejo? Samo pritisniti je treba. Na koga pa pritiskamo? Na gumb je potrebno pritisniti, dva sta, eden je OFF in drugi ON. Aha, na dva pritiskamo, pravilno pa je ON. Še vedno ne deluje. Se slišimo? Očitno je slaba komunikacija. Dogovora torej ne bo. Epilog: elektriko so že zdavnaj odklopili zaradi neplačanega računa. (Foto: Tina Dokl, T. K.)

Vaš razgled

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Splošno / / 07:00

Vlomilci so aktivni tudi v poletnem času

Število vlomov v stanovanjske hiše in v poslovne prostore se med dopusti poveča, saj imajo storilci tovrstnih kaznivih dejanj več časa za pripravo in samo izvedbo vlomnih tatvin.

Objavljeno na isti dan


Šport / petek, 25. julij 2008 / 07:00

Skakalci na poletne tekme

Z današnjimi večernimi kvalifikacijami se v Hinterzartnu začenja Poletna velika nagrada v smučarskih skokih, v Nemčiji pa ne bodo manjkali naši orli.

Kultura / petek, 25. julij 2008 / 07:00

Velika narava dveh

Lancovo - Galerija Brigita na Lancovem nad Radovljico z vmesnim premorom deluje že skoraj 20 let, vsako leto pa njena lastnica, akademska slikarka Brigita Požegar - Mulej v njej...

Kronika / petek, 25. julij 2008 / 07:00

Ostali brez letalskih vozovnic

Oškodovanki nista poleteli na Tajsko, ker preko spleta plačanih letalskih vozovnic sploh nista prejeli.

Gospodarstvo / petek, 25. julij 2008 / 07:00

Sibo: v 15 letih dve tovarni

V podjetju Sibo so programe tehničnih komponent in zapiral nadgradili s čisto proizvodnjo za farmacijo in medicino. V letu in pol bodo svoj promet podvojili.

Kranj / petek, 25. julij 2008 / 07:00

Najprej obup, sedaj veselje

Petčlanska družina Jagodic-Kaštrun, ki je sredi maja po požaru ostala brez svojega doma, se je v torek vselila nazaj v prenovljeno najemniško stanovanje na Planini.