Zmagovalec Andrej in voditeljica Big Brotherja Nina Osenar (Foto: Tina Dokl)

Ljubjenec ljudstva je avstralski Andrej

Zaključil se je prvi slovenski realistični šov Big Brother. Ljudstvo se je med Miho alias Pečom in Andrejem odločilo za slednjega.

Voditeljica Nina je blestela v svojih oblekicah, Leona, ki naj bi prejel obljubljeni terenski avto Velikega brata, pa ji ni uspelo čisto prepričati, da je žreb izbral njega, saj je fant mislil, da se nekdo po telefonu zafrkava. "A, ne," je ponavljal v telefon, Nina pa odgovarjala: "A, ja." Zadnja oddaja slovenskega Big Brotherja je potekala v živo iz studia POP TV in pred njim, kjer se je zbrala pisana množica oboževalcev, prijateljev in znancev finalistov Andreja in Mihe, ki sta še ostala. Pestremu dogajanju in veselju ni bilo konca, sploh ko so gledalci na koncu odločili, da je prvi zmagovalec slovenskega Velikega brata avstralski Slovenec oziroma slovenski Avstralec, Andrej. Mihovi navijači razočaranja niso skrivali, Andrej pa je bil denarja vesel, saj mu bo od nagrade 75 tisoč evrov, po vseh plačanih davčnih 'olajšavah', še vedno ostala kar simpatična vsota.

Njegove prve besede ob razglasitvi so bile namenjene mami, medtem ko je njegova izločena sotrpinka Suzana zunaj studia izjavila: »Zmaga je naša.«  Nina se je pojavila na odru kot varovanka Milana Gačanoviča, vendar večini nova podoba ni bila všeč. Strinjali so se v tem, da je nekdo pozabil na njen seksipil, na njeno ženskost, ki jo je izžarevala še pred preobrazbo. Dekle sedaj poje, predstavila je tudi novo skladbo, ter priznala, da je nastop v Velikem bratu izkoristila za odskočno desko v pevski karieri. Na ljubimca smo tako že pozabili. Miha je zmago sicer Andreju privoščil, vseeno pa bi mu denar prišel prav. Konec koncev pa, komu pa ne bi.

Na Pop TV-ju so torej z Bratom zaključili, vendar se je doba realističnih šovov pri njih (nas) komaj začela, saj že razmišljajo o Kmetiji – novem šovu, kamor se ljudje že pridno prijavljajo.

                                                                         

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Splošno / torek, 26. junij 2007 / 07:00

Most čez Brebovščico končan

Most čez Brebovščico, ki je v preteklosti zahteval tudi življenja, je po nekaj mesecih dela končno varen in urejen. Glavnino investicije je na svoja pleča prevzela državna Direkcija RS za ceste,...

Objavljeno na isti dan


Zanimivosti / ponedeljek, 4. december 2017 / 19:53

Čebela, ki ne piči

V Čebelarskem muzeju v Radovljici ta čas ni videti pravih, živih čebel, a je v bogati muzejski zbirki kljub temu na ogled marsikaj zanimivega. Posebno najmlajši radi »gledajo« tudi z rokami, zato s...

GG Plus / ponedeljek, 4. december 2017 / 19:50

Solidarnost, ne dobrodelnost

V Infocentru Triglavska roža Bled so predvajali dokumentarni film Route to connect (Pot povezovanja), ki prikazuje potovanje skupine umetnikov po balkanski begunski poti, a v obratni smeri.

GG Plus / ponedeljek, 4. december 2017 / 19:50

Kuga se vrača

Ta nevarna nalezljiva bolezen še vedno ogroža zlasti nerazviti svet.

Gospodarstvo / ponedeljek, 4. december 2017 / 19:49

V mehanični delavnici od malega

Na letošnjem tekmovanju Mehanik leta je zmagal Robert Eržen, ki na Grencu pri Škofji Loki vodi lasten avtoservis. Zmaga mu pomeni osebno potrditev, da gre v pravo smer.

Gospodarstvo / ponedeljek, 4. december 2017 / 19:48

Se smrekov lubadar vendarle umirja?

Po podatkih Zavoda za gozdove Slovenije se je letos količina od lubadarja napadenih dreves v primerjavi z lani povečala le na blejskem in slovenjegraškem gozdnogospodarskem območju, povsod drugje pa s...