Utrinek s snemanja spota (Foto: Jaka Vinšek)

Nina po snemanju videospota na Filipine

Mladi režiser Mitja Okorn in Nina Osenar sta prejšnji teden snemala videospot za njen prvi singel Moment Like This. »Za Mitjo sem se odločila, ker sem že večkrat delala z njim in tako vem, da iz rok vseeno da vrhunski izdelek,« je svojo odločitev pojasnila Nina. Za snemanje spota, ki so ga zaradi težav z denarjem prelagali, je bilo menda treba odšteti mastne denarce, bo pa precej krvav in brutalen ter poln vročih scen. »Z videospotom sem dobesedno izrazila samo sebe. V njem so vključeni tudi moji najljubši filmi,« je bila po snemanju zadovoljna Nina, ki ji dela očitno ne zmanjka. Ta teden je namreč na vročih Filipinih v kopalkah pridno pozirala pred fotografskim objektivom Aleša Bravničarja. Sicer pa bo premiera videospota, pri katerem je sodelovala 40-članska ekipa, v začetku februarja.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Kronika / petek, 25. junij 2021 / 21:37

Kolesarja odpeljali s helikopterjem

Jezersko – V soboto se je na cesti Kranj–Zgornje Jezersko pri padcu huje poškodoval kolesar. Ponesrečenca so s helikopterjem Slovenske vojske prepeljali v ljubljanski klinični center.

Objavljeno na isti dan


Kronika / / 07:00

Požar zanetila elektrika

V Špitaliču je zgorelo gospodarsko poslopje, stanovanjsko hišo pa je gasilcem uspelo še pravočasno zaščititi.

Gospodarstvo / / 07:00

Dokapitalizacija Skimarja spet odložena

Na skupščini Skimarja so imenovali le tri nove nadzornike, med katerimi pa ni Pavla Ruparja.

Zanimivosti / / 07:00

"Strelske vaje" na Gradišču

Bašelj - Naše planine in gore obiskujejo ljudje, ki nimajo s sabo le nahrbtnika, pohodnih palic in drugih planinskih pripomočkov, ampak očitno tudi orožje. Le kdo je na Gradišču...

Tržič / / 07:00

Rupar želi spet med poslance

Nekdanji tržiški župan in poslanec državnega zbora Pavel Rupar je zadovoljen, da so ga izvolili v izvršilni odbor SDS. Napoveduje, da bo spet kandidiral za poslanca.

Kranj / / 07:00

Referendum za Tenetiše bo

"Ali ste za to, da se na območju sedanje deponije Tenetiše v skladu s predpisi EU zgradi sodoben regijski center za ravnanje z odpadki?" bo vprašanje za občane kranjske občine v nedeljo, 11. novembra.