Zmaga Domžal in Zarice

Kranj – V osmem krogu prve slovenske nogometne lige Telekom so nogometaši Domžal gostovali v Celju in domače nogometaše premagali z 0 : 3. Na lestvici so na tretjem mestu. Naslednji krog bodo zaradi tekme reprezentance na sporedu 11. in 12. septembra.

V drugi slovenski nogometni ligi so odigrali tekme četrtega kroga. Šenčur je doma gostil vedno neugodni Roltek Dob. Gostje so v drugem polčasu v le desetih minutah zadeli dvakrat in slavili z 0 : 2. Triglav je doma igral s Tolminom, tekma pa se je po dveh različnih polčasih končala neodločeno z 2 : 2. Za Triglav sta v prvem polčasu zadela Blaž Poljanec in Igor Bukara. Zarica Kranj je gostovala pri Farmatechu iz Veržeja in presenetila vse. Zmagala je namreč z 0 : 1 po zadetku Blaža Šujice že v 17. minuti. V Radomljah je Kalcer Radomlje gostil Aluminij iz Kidričevega in ga premagal kar s 6 : 1. V vodstvu je Drava Ptuj, Kalcer Radomlje je drugi, tretji je Roltek Dob, Zarica Kranj je na petem mestu, triglav je osmi, Šenčur pa deveti. Tekme petega kroga bodo ta konec tedna, pari pa so: Zarica Kranj – Drava Ptuj, Roltek Dob – Farmatech Veržej, TKK Tolmin – Kalcer Radomlje, Ankaran – Triglav (sobota) in Aluminij – Šenčur (nedelja).

Zgodilo se je

Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko četrtek, 17. februar 1949

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ...

Avtomobilizem / sreda, 29. april 2009 / 07:00

Oziranje po sosedovem cvetju

Test: Citroën C5 2.0 HDi Tourer

Objavljeno na isti dan

Slovenija / četrtek, 21. junij 2012 / 07:00

Akcija Naj kampeljc Dobrče 2012

Dobrča - Ob začetku poletne sezone je bilo v nedeljo družabno srečanje pri koči na Dobrči. Za zabavo so poskrbeli Veseli Begunjčani in Ženski pevski zbor Dupljanke, prireditev je...

Kronika / četrtek, 21. junij 2012 / 07:00

Kriminal

Tatovi na gradbišču Škofja Loka - V noči na petek so neznani storilci z delovišča v Škofji Loki odtujili različno gradbeno električno orodje. Lastnika so oškodovali za ok...

Nasveti / četrtek, 21. junij 2012 / 07:00

Ni vsaka meta poprova (2)

Nadaljujemo s pokušino osvežilnih in okusnih met. Tokrat bomo spili po skodelico čaja njivske in dolgolistne mete. Slednji sta dobra izbira v vročih poletnih dneh.

Šport / četrtek, 21. junij 2012 / 07:00

Prek štirih mostov najhitreje Kustec

Domačin Gregor Kustec je v prvi izvedbi Nočnega teka štirih mostov navdušil številne navijače ob atraktivni progi tisočletne Škofje Loke, saj je premagal vse konkurente.

Gospodarstvo / četrtek, 21. junij 2012 / 07:00