Klub borilnih veščin Tržič uspešen na Hrvaškem

Kranj - Na mednarodnem prvenstvu v kickboxingu Croatia open-final fight 2008 so v konkurenci okrog 600 tekmovalcev iz vse Evrope uspešno tekmovali tudi člani Kluba borilnih veščin Tržič. Inštruktor kluba Edin Alijagič je dosegel tretje mesto v semi contactu do -94 kg in tretje mesto v light contactu do -94 kg v težki kategoriji. Beni Osmanoski je v low kicku osvojil drugo mesto v kategoriji do -86 kg. Wanda Baloh je bila med članicami v disciplini fuul contact tretja. V kategoriji mladincev je Sašo Kostič osvojil tretje mesto v light contactu do -47 kg, Kasim Aldžić pa je bil četrti v semi contactu in v light contactu do -57 kg.

Zgodilo se je

Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko četrtek, 17. februar 1949

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ...

Kranj / četrtek, 14. maj 2020 / 10:55

Nova kanalizacija ob širitvi cone

Na Mestni občini Kranj napovedujejo, da bosta Komunala Kranj in Medobčinski inšpektorat Kranj preverila urejenost odvoda odpadnih vod iz vseh objektov v Industrijski coni Hrastje.

Objavljeno na isti dan

Prosti čas / torek, 9. september 2008 / 07:00

Dvajset let Hladnega piva

Zasedba Hladno pivo bo 20-letnico delovanja slovesno obeležila tudi pri nas.

Petkova vročica noči

V petek bo v Izbruhovem kulturnem bazenu največja 80`s Party v Kranju doslej. Večer so poimenovali Friday Night Fever.

Kranj / torek, 9. september 2008 / 07:00

Ceneje je z vlakom

Dijaki lahko tako pri prevozih z avtobusi kot z vlaki izkoristijo številne ugodnosti.

Gospodarstvo / torek, 9. september 2008 / 07:00