Minister za javno upravo Gregor Virant (Foto: arhiv GG)

Murnik še naprej načelnik, Janovo bo zamenjala Antoničeva

Škofja Loka, Radovljica - Minister za javno upravo Gregor Virant je z letošnjim 7. januarjem za novega načelnika škofjeloške upravne enote imenoval dosedanjega načelnika, univerzitetnega diplomiranega inženirja arhitekture Branka Murnika, v radovljiški upravni enoti pa bo sedanjo načelnico Ireno Jan s 1. februarjem zamenjala mag. Maja Antonič, magistrica znanosti za področje državnih in evropskih študij, ki je diplomirala na Visoki šoli za socialno delo in magistrirala na Fakulteti za podiplomske državne in evropske študije. Minister mora za Antoničevo v skladu z uredbo o postopku za zasedbo delovnega mesta v organih državne uprave in v pravosodnih organih pred imenovanjem na položaj in pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi preveriti še verodostojnost njenih dokazil in pridobiti dovoljenje za dostop do tajnih podatkov.

Zgodilo se je


Gorenjski glas: glasilo osvobodilne fronte za Gorenjsko

Kranj je svečano proslavil stoletnico Prešernove smrti

... V torek, 8. t. m., pa je bila tudi republiška proslava osredotočena na Kranj in sicer na pesnikovem grobu. Te slavnosti se niso udeležili le zastopniki slovenskih ustanov ... 

Gospodarstvo / nedelja, 25. junij 2023 / 08:31

Časi vse bolj negotovi

V Klubu slovenskih podjetnikov iščejo predloge za izboljšanje podjetniške klime v Sloveniji. Rešitve vidijo v večji povezanosti in enakomernejšem regionalnem razvoju.

Objavljeno na isti dan


Kronika / sreda, 9. januar 2019 / 16:27

Kranjski policisti dokončno odpuščeni

Vladna komisija je potrdila izredne odpovedi delovnega razmerja policistom iz afere Marica.

Razvedrilo / sreda, 9. januar 2019 / 16:25

Šestdeseti rojstni dan

Marinka Perič Arh (na fotografiji) z Zgornjega Jezerskega je v začetku lanskega decembra praznovala šestdeseti rojstni dan. Pred vstopom v njen dom obiskovalca na dvorišču domačije najprej...

Kronika / sreda, 9. januar 2019 / 16:22

Na terasi našel zvočnik

Kamnik – V nedeljo je neznani storilec skozi vrata vlomil v gostinski lokal v Kamniku. Pregledal je notranjost lokala, od koder pa ni ničesar odtujil, zato pa je s terase lokala odnesel zvočnik.

Rekreacija / sreda, 9. januar 2019 / 16:14

Novo leto in osebni trener

Začelo se je novo leto. Zgolj zato, ker se je obrnilo koledarsko leto, na splošno kaj drugače ne bo. Družbena omrežja so bila zadnje dni starega in prve dni novega leta polna najlepših žel...

Razvedrilo / sreda, 9. januar 2019 / 16:13

Koncertna komedija z Orleki in Matjažem Javšnikom

Cerklje – Po vrsti koncertov na odprtih prizoriščih Orleki v družbi z Matjažem Javšnikom nadaljujejo turnejo z glasbeno komedijo Frpruh – nastopili bodo v četrtek, 10. januarja, ob 20. uri v Kultur...