Nika in Nikola najboljša na turnirju

Člani jeseniškega tekvando kluba Tiger so se udeležili 9. Božičnega turnirja v Čeških Budejovicah, kjer so dosegli zavidljive rezultate. Na koncu so osvojili odlično ekipno drugo mesto med 25 klubi iz Slovenije, Češke in Slovaške. V ekipi Tiger je bilo pet članov z Jesenic in trije iz ljubljanskega kluba Tiger, nastopili pa so združeno. Odlično so se odrezali tudi posamezni tekmovalci. Mark Djedovič je osvojil zlato v borbah v skupini pionirji do 70 kg ter zlato v borbah v skupini kadeti nad 170 cm. Stela Sebešan je osvojila bron v borbah v skupini članice do 56 kg. Nika Plečnik je dobila zlato v formah v skupini članice črni pas 1. dan, zlato v borbah v skupini članice do 56 kg, razglašena pa je bila tudi za najboljšo članico. Nikola Đever je osvojil zlato v formah v skupini pionirji rdeči pas, zlato v borbah v skupini pionirji do 150 cm, razglašen pa je bil tudi za najboljšega pionirja. Tim Dešpoja pa je osvojil srebro v borbah v skupini pionirji do 150 cm.

Rekreacija / sreda, 3. maj 2017 / 17:32

Ves svet bo četrtič tekel za tiste, ki tega ne morejo

V nedeljo, sedmega maja, bo letošnja izvedba dobrodelnega svetovnega teka Wings For Life World Run, ki bo po številu tekačev največji do sedaj. Tek bo četrto leto zapored potekal po vsem svetu z začet...